Меню
И ти искаш да организираш състезания, просто се регистрирай.

яз.Бистрица, село Безден - нощна надпревара

Състезанието стартира на 30.07.2016 и ще завърши на 31.07.2016

Състезанието стартира на 30.07.2016 и ще завърши на 31.07.2016


Скъпи другари и другарки, имам удоволсвтието да Ви поканя на първото нощно(отборно), 12 часово състезание по фидер на яз.Бистрица, село Безден, което ще се проведе на 30 срещу 31 ЮЛИ. Състезанието ще започне на 30 ЮЛИ Събота от 20:00 часа и ще приключи на 31 ЮЛИ Неделя в 08:00 часа. с любезното съдействие на Яз.Бистрица С.Безден.

Събитието ще се проведе от южната страна на язовира.(забранената част), ще има сектори и при ВЪРБАТА, ако броя на отбори надвишава 15(петнадесет).

Организатор: Софийска Окръжна Фидер Лига

Турнира ще се проведе по следния регламент и условия:

1.Лови се от двама състезатели едновременно с по една фидер въдица с една кука на нея. При напускане на мястото въдицата с монтажа трябва да се извади от водата.

2.Разрешените монтажи са ин-лайн фидер и ин-лаин метод фидер хранилки без стопери след хранилката. 

3.Разрешава се риболова само с една кука без ограничение на големината и както и дължината на повода.

4.Забранява се използването на рибки, жаби, както и хайвер за стръв.

5.Всеки състезател се разполага в сектора си под флага с номера си в радиус до 1,5 метра от него.

6.След звуковия сигнал за начало на манша, никой няма право да внася или изнася стръв, захранка или други рибарски пособия в сектора си или някой друг да му ги носи.

7.Всеки състезател може да излиза от сектора си, без да пречи на другите състезатели. 

8.Забранено е в живарниците да има предмети от типа, тухла, камак, олово или каквото и да било друго освен риба. 

9.Разрешената стръв са семена, червеи, пелети, теста, пасти, протеинови топчета и проистичащите силиконови рингове, косми, силиконови царевица и всякаква подобна силиконова стръв.

10.Няма ограничение на количеството захранка и стръв.

11.Живарниците трябва да са текстилни с дължина не по малка от 3,00м. Забранени са телените живарници.

12.Забранено е захранването с въдици различни от фидер(въдица със сменяеми върхове). 

13.Храни се само с позволените видове хранилки и метод.

14.Забранява се изхвърлянето на отпадъци в секторите. 

15.След състезанието ще има контрол и състезател с отпадъци ще получи наказателна точка.

16.Извадена риба след сигнала за край не се признава.(зачита се само, ако е в кепа)

17.Риба навлязла в съседен коридор ще се зачита ако не е закачила въдицата на съседния играч или същия няма претенция към състезателя.(важи и за извадена риба с монтаж на друг състезател, ако няма претенция, рибата се зачита)

18.Изваждането на рибата от водата става само с кеп или на гърди.

19.Тътренето и плъзгането на риба по брега е забранено.

20.Умряла риба в улова не се зачита.

21.Забранено е влизането във водата освен в случайте, когато се връща или е голяма риба и трябва да се кепне от водата.

22.Задължително е меренето на риби по-голями от 3-4кг. и връщането им във водата.

23. При по-силен риболов ще има контролни мерения.

24. Задължително е в отбора да има ДВА живарника. 

Ще има съдия, който ще следи за спазването на регламента и ще налага наказателни точки за неспазване на правилата.

Записването за участие става във темата, на лично съобщение или на 0888 761 694 Калин. 

Начало на състезанието...

За първите трима ще има купи и медали, а за 4,5 и 6 място медали, както и ПРЕДМЕТНИ НАГРАДИ.

такса участие 30 лева.

17,00ч. Сборен пункт -

17,30ч. теглене на жребий.

17,50-19,50ч. настаняване и подготовка по секторите.

19:30 проверка на сътезателите за правилно настаняване в сектора, захранка и стръв или тъй наречения байт контрол.

19,50-20,00ч. тежка захранка

20,00ч. старт

07,55ч. сигнал за оставащи 5 минути

08,00ч. финал и мерене на улова

09,30-10,00ч. обявяване на победителите и награждаване на сборният пункт.

ОРГАНИЗТОРА си запазва правото да променя УСЛОВИЯТА и да промени датата на състезанието при лоши метереогични условия.

Класиране

Общо уловена риба от всички участници: 224.100 кг.
Средно уловена риба: 8.300 кг.
Най-голямата хваната риба: 27.520 кг.

Място Отбор Сектор Уловени риби Общо кг. Средно кг. Най-голяма риба

1

Lady and the tramp

Допълнителна информация:
N/A

Състезатели


Участник Риби Общо Средно Най-голяма
К 1. Радослава Алексиева 1 1.460 1.460 1.460
2. Ванеса Карабаджакова 1 27.520 27.520 27.520

3

2

28.980

14.490

27.520

2

Carp Fighters

Допълнителна информация:
N/A

Състезатели


Участник Риби Общо Средно Най-голяма
К 1. Петър Петров - Доктора 1 11.110 11.110 11.110
2. Станислав Иванов - Старски 1 14.190 14.190 14.190

2

2

25.300

12.650

14.190

3

Бързите

Допълнителна информация:
N/A

Състезатели


Участник Риби Общо Средно Най-голяма
К 1. Борислав Благоев 0
2. Георги Стоянов 1 23.950 23.950 23.950

3

1

23.950

23.950

23.950

4

Fishbg

Допълнителна информация:
N/A

Състезатели


Участник Риби Общо Средно Най-голяма
К 1. Христо Димитров 1 2.680 2.680 2.680
2. Радослав Вълчев 1 16.130 16.130 16.130

3

2

18.810

9.405

16.130

5

При Майсторите

Допълнителна информация:
N/A

Състезатели


Участник Риби Общо Средно Най-голяма
К 1. Васил Василев 1 9.370 9.370 9.370
2. Валентин Митов 1 8.910 8.910 8.910

1

2

18.280

9.140

9.370

6

Team River

Допълнителна информация:
N/A

Състезатели


Участник Риби Общо Средно Най-голяма
К 1. Драгомир Петков 1 15.040 15.040 15.040
2. Иван Ангелов 1 2.990 2.990 2.990

2

2

18.030

9.015

15.040

7

253carpbaits

Допълнителна информация:
N/A

Състезатели


Участник Риби Общо Средно Най-голяма
К 1. Славчо Димитров 1 15.600 15.600 15.600
2. Дако Дако 0

1

1

15.600

15.600

15.600

8

Feeder Mania

Допълнителна информация:
N/A

Състезатели


Участник Риби Общо Средно Най-голяма
К 1. Александър Балканджиев 1 13.060 13.060 13.060
2. Мартин Божков 1 2.320 2.320 2.320

3

2

15.380

7.690

13.060

9

ADICOLOR

Допълнителна информация:
N/A

Състезатели


Участник Риби Общо Средно Най-голяма
К 1. Антон Златанов 1 10.920 10.920 10.920
2. Виктор Кацаров 1 1.590 1.590 1.590

2

2

12.510

6.255

10.920

10

Шимано тим

Допълнителна информация:
Перник

Състезатели


Участник Риби Общо Средно Най-голяма
К 1. Георги Григоров 1 7.440 7.440 7.440
2. Румен Петрунов 1 4.550 4.550 4.550

2

2

11.990

5.995

7.440

11

rich

Допълнителна информация:
N/A

Състезатели


Участник Риби Общо Средно Най-голяма
К 1. Emil Ivanov 1 1.850 1.850 1.850
2. Kiril Mitov 1 8.070 8.070 8.070

2

2

9.920

4.960

8.070

12

Carp Feeder

Допълнителна информация:
N/A

Състезатели


Участник Риби Общо Средно Най-голяма
К 1. Цветелин Василев 1 5.520 5.520 5.520
2. Бранко Недялков 1 3.940 3.940 3.940

1

2

9.460

4.730

5.520

13

GUNCH FEEDER TEAM

Допълнителна информация:
N/A

Състезатели


Участник Риби Общо Средно Най-голяма
К 1. ТЕОДОР ЕНЧЕВ 1 5.200 5.200 5.200
2. НИКИ ДЕЛЧЕВ 1 4.110 4.110 4.110

1

2

9.310

4.655

5.200

14

С въдица в ръка

Допълнителна информация:
фейсбук група

Състезатели


Участник Риби Общо Средно Най-голяма
К 1. Йото Йотов 1 4.240 4.240 4.240
2. Валентин Богданов 1 0.380 0.380 0.380

3

2

4.620

2.310

4.240

15

Fish masters

Допълнителна информация:
N/A

Състезатели


Участник Риби Общо Средно Най-голяма
К 1. Светлан Кирячко-капитана 1 1.960 1.960 1.960
2. Петър Тодоров-гръмотевицата 0

1

1

1.960

1.960

1.960

Внимание!
Капацитета за регистрация на отборите, които ще участват в състезаниет е запълнен и поради тази причина не може да се регистрирате.
Ако имате въпроси се свържете с организраторите.