Меню

Състезание по фидер Яз.Бистрица, село Безден

Състезанието стартира на 12.06.2016 и ще завърши на 12.06.2016

Състезанието стартира на 12.06.2016 и ще завърши на 12.06.2016


Скъпи риболовци, предоставям Ви възможност да се явите на "поправителен изпит" по фидер риболов на яз.Бистрица, село Безден с любезното       съдействие на  Яз.Бистрица С.Безден

  Събитието ще се проведе на12 Юни 2016г. от южната страна на язовира.(забранената част), тренировка ще може да се проведе от всички записали  се на 11.06.2016г. от южната страна на язовира.

  Организатор: Софийска Окръжна Фидер Лига

   Турнира ще се проведе по следния регламент и условия:

  1.Лови се с една фидер въдица с една кука на нея. При напускане на мястото въдицата с монтажа трябва да се извади от водата.

  2.Разрешените монтажи са ин-лайн фидер и ин-лаин метод фидер хранилки без стопери след хранилката. 

  3.Разрешава се риболова само с една кука без ограничение на големината и както и дължината на повода.

  4.Забранява се използването на рибки, жаби, както и хайвер за стръв.

  5.Всеки състезател се разполага в сектора си под флага с номера си в радиус до 1,5 метра от него.

  6.След звуковия сигнал за начало на манша, никой няма право да внася или изнася стръв, захранка или други рибарски пособия в сектора си или     някой друг да му ги носи.

  7.Всеки състезател може да излиза от сектора си, без да пречи на другите състезатели. 

  8.Забранено е в живарниците да има предмети от типа, тухла, камак, олово или каквото и да било друго освен риба. 

  9.Разрешената стръв са семена, червеи, пелети, теста, пасти, протеинови топчета и проистичащите силиконови рингове и косми силиконови царевица и всякаква подобна силиконова стръв.

  10.Няма ограничение на количеството захранка и стръв.

  11.Живарниците трябва да са текстилни с дължина не по малка от 3,00м. Забранени са телените живарници.

  12.Забранено е захранването с въдици различни от фидер(въдица със сменяеми върхове). 

  13.Храни се само с позволените видове хранилки и метод.

  14.Забранява се изхвърлянето на отпадъци в секторите. 

  15.След състезанието ще има контрол и състезател с отпадъци ще получи наказателна точка.

  16.Извадена риба след сигнала за край не се признава.(зачита се само, ако е в кепа)

  17.Риба навлязла в съседен коридор ще се зачита ако не е закачила въдицата на съседния играч или същия няма претенция към състезателя.

  18.Изваждането на рибата от водата става само с кеп или на гърди.

  19.Тътренето и плъзгането на риба по брега е забранено.

  20.Умряла риба в улова не се зачита.

  21.Забранено е влизането във водата освен в случайте, когато се връща голяма риба.

  22.Задължително е меренето на риби по-голями от 3-4кг. и връщането им във водата.

  Ще има съдия, който ще следи за спазването на регламента и ще налага наказателни точки за неспазване на правилата.

  Записването за участие става във темата, на лично съобщение или на 0888 761 694 Калин.    

             Начало на състезанието...

  За първите трима юе има купи и медали, а за 4,5 и 6 място медали, както и ПРЕДМЕТНИ НАГРАДИ.

  Ще има и парична награда за първите трима.

  такса участие 25 лева.

  7,00ч. Сборен пункт -

  7,30ч. теглене на жребий.

  7,50-9,50ч. настаняване и подготовка по секторите.(ако всички са готови може да се започне и по-рано)

  09:30 проверка на сътезателите за правилно настаняване в сектора, захранка и стръв или тъй наречения байт контрол.

  9,50-10,00ч. тежка захранка

  10,00ч. старт

  14,55ч. сигнал за оставащи 5 минути

  15,00ч. финал и мерене на улова

  15,00-16,00ч. обявяване на победителите и награждаване на сборният пункт.

  ОРГАНИЗТОРА си запазва правото да променя УСЛОВИЯТА и да промени датата на състезанието при лоши метереогични условия.

1 Антон Златанов

2 Виктор Теразид

3 Георги Стоянов

4  Владимир Тулилов

5 Дани Ангелов

6 Мариан Лозев - Шиманото

7 Георги Войводов

8 Емил Иванов - чичо Ричи

9 Йото Йотов

10 Васил Василев

11 Ивайло Ватрачки

12 Цветомир Въльовски

13 Титко

14 Божидар Григоров

15 Кирил Въсков

16 Петър Петров - доктора (Кракра)

17. Ивайло Янков

18. Александър Балканджиев

19. Радослав Вълчев

20. Николай Георгиев

21. Валентин Митов

22. Кирил Митов - Киро Готеното

23. Цветан - Киро Готеното

24. Христо Димитров Капото

25. Николай Рангелов

26. Михайл Иванов

27. Цветелин Василев

28. Бранимир Недялков

29. Румен Тодоров

30. Митко Младенов

31. Галев

32. Иван Иванов

30. Митко Младенов

31. Галев

32. Иван Иванов

33. Кристиян Тенчев - Guru man

34. Асен Салмаджийски 

35. Страхил Гергов

36. Драгомир Иванов

37. Иван ???


Прочети още

Няма регистрирани участници

Внимание!
Състезанието е започнало.
Ако имате въпроси се свържете с организраторите.